Binance Coin (BNB) Nereden ve Nasıl Satın Alınır? % 20 Binance komisyon indirim kodu

Spread the loveBinance Coin (BNB) Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

%20 Komisyon indirimi ile üyelik: https://www.binance.com/tr/register?ref=JL3MPH7U

%20 Komisyon indirimi için ömür boyu geçerli Binance kodu: JL3MPH7U

Orijinal adım adım BNB satın alma klavuzu makalesi: https://kriptoparatr.com/post/binance-coin-bnb-hakkinda-detayli-bilgi-turkiyede-nasil-indirimli-alinir/

Binance Futures %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505

Telegram kanalımza davetlisiniz, haberler ve yeni listelemler hakkında bilgiler için https://t.me/KriptoParaTRcom

Binance Coin (BNB) Hakkında Detaylı Bilgi & Türkiye’de Nasıl indirimli Alınır?

Binance Coin

Selamlar, Türkiye’nin en güvenilir Kripto Para bilgilendirme platformlarından birisi olan Kripto Para TR’ye hoş geldiniz. Borsa platformu Binance, kullanıcılarına ve yatırımcılarına yerel bir token sunan tek platform olmasa da, çok azı DCE tarafından başlatılan kripto varlığı Binance Coin kadar dinamik olduğunu kanıtlıyor. 2019, Binance’in BNB’si kendi platformunun muazzam popülaritesi ile itibar kazanırken, hizmet tokenlerine büyük bir ilginin geliştiğini gördü. Öyleyse, Binance Coin’i kripto topluluğu arasında bu kadar güçlü bir firma yapan nedir? BNB rehberimizdeki bu çok özel token’a daha yakından bakalım. Binance Coin Kripto Para Birimi Nedir? Her şeyden önce Binance, yatırımcıların işlemlerini kolayca ve makul bir fiyata gerçekleştirmek için güvenilir bir çözüm buldukları bir değişim platformudur. Temmuz 2017’deki lansmanından bu yana, Binance rekabette yükseldi ve birçok kişi başarısının BNB Token’ının popülaritesiyle çok ilgisi olduğuna inanıyor ve bu da bazı aşikar faydalarla birlikte geliyor.

Binance Coin (BNB) Nasıl Çalışır?

Kısa geçmişine rağmen, Binance değişim platformu artık kripto para piyasasındaki en önemli üç platformdan biri. ICO Temmuz 2017’de düzenlendiğinde, 200 milyon coin serbest bırakıldı ve bunların yarısı BNB başına 0.1 $ ‘dan satıldı: token’ın vaat ettiği tasarrufları dikkate alan bir pazarlık. Platformun kendisi tüccarları ikna etmeyi başardıkça, ücret tasarrufu sağlayan Binance Coin tokeni değer kazanmaya başladı ve Ocak 2018 itibariyle 22 $ ‘dan işlem görüyordu. Binance’in başlangıçta çıkardığı 200 milyon BNB tokeninden 100 milyonu ICO sırasında dağıtıldı, 80 milyonu Binance projesinde yer alan profesyonel ekiplere finanse edildi ve 20 milyonu melek yatırımcılara atfedildi.

Tokenlerin kendisi, Binance Zinciri üzerinden diğer kripto para birimleri ile alınıp satılabilen ERC20 Ethereum coin’leridir. İkincisi, tüm Binance DEX’i (veya takası) destekler ve dijital varlıkların merkezileştirilmeden düzenlenmesine ve değiştirilmesine izin verir. Platform, Ethereum ağında bulunan Binance Coinlerini Binance Chain’e aktarmanın bir yolunu sunuyor. Binance, giderek daha fazlasını dolaşımdan çıkarmak ve varlığın değerinin artmaya devam etmesini sağlamak için gerekli olan token yakmayı gerçekleştirmek için kademeli olarak BNB satın alır. Toplam BNB arzının yarısı eninde sonunda bu şekilde yok edilecek.

Madeni paraların kendilerine gelince, aslında, hem sahiplerin Binance DEX’i kullanarak ve destekleyerek kazanabilecekleri avantajları hem de platformun kendi hedeflerini ve girişimlerini temsil ediyorlar.

Binance Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance Coin’i nasıl satın alacağınızı merak ediyorsanız, satın alınabilecek tek yerin platform olmadığını bilin. Kripto Para TR, kendi fiat para biriminizde seçtiğiniz miktarın size kaç BNB kazandıracağını bir bakışta görebilirsiniz. Ayrıca, BNB’nin Euro, ABD Doları, İngiliz Sterlini ve daha pek çok para birimine maliyetini kontrol edebilirsiniz. Bir hesap oluşturmak ve seçtiğiniz cüzdanda hemen saklayabileceğiniz BNB satın almak için sadece birkaç kolay adım gerekir. Binance Dashboard, tüm fiyatları gerçek zamanlı olarak görüntüleyen ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemini (kredi veya banka kartı, banka havalesi veya nakit) seçmenize izin veren kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Binance parasını Kripto Para TR ( Kripto Para Türkiye) sitesinden aldığınız bilgiler ile kolayca edinebilirsiniz. BURADAN tıklayarak indirimli abone olabilirsiniz.

%20 Alım Satım Komisyon indirimi için üye olurken bu kodu kullanabilirsiniz: JL3MPH7U

#BNB #KriptoPara #Binance

00:00 Ön Bilgi
01:59 Binance Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimli Hesap Açma
03:30 Binance’a Para Yatırma
04:18 BNB Coin satın alma adım adım detaylı anlatım

Hazırlayan: https://KriptoParaTR.com Kurucusu Emre Ata

Sosyal bağlantılar

Website: https://www.KriptoParaTR.com
https://www.facebook.com/KriptoParalarTR/
https://tr.pinterest.com/KriptoParaTR/
https://www.linkedin.com/company/kripto-para-tr/
https://twitter.com/KriptoParaTR
https://vk.com/kriptoparatr

KriptoParaTR.com bir Binance iştirak ortağıdır. Telif,itiraz, öneri ve şikayetler için website iletişim bölümü aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Binance işlemleriniz için Binance müşteri desteği ile iletişim kurabilirsiniz.

Read Also:

[catlist name=”news”]

source


Spread the love